главная | карта сайта | написать письмо | поиск

Rainforest Challenge Bukovina з 28.09 по 02.10

09.07.2016 13:47  •  Соревнования  •  Просмотров: 123 / 0

Rainforest Challenge Bukovina з 28.09 по 02.10

Засновник RFC Луїс Ві і Чернівецький клуб екстремального авто туризму "Bukovina4x4" представляють ще один етап RFC Global Series - "RFC Bukovina" ... Що таке RFC (rainforest challenge): Це жага пригод і свобода !! Це спорт з пригодами, що бере свій початок в Малайзії (23.11.1997) З тих часів RFC привертає до себе учасників з усього світу. Це жорсткі змагання для 4х4 ентузіастів, які хочуть спробувати свої сили в найжорсткіших умовах в джунглях.

RFC - це дух братерства, командної роботи. Життя - це пригода. Живучи в повній мірі, не відкладайте на завтра, якщо ви можете зробити це сьогодні. Після недовгих переговорів із засновником RFC містером Луїсом, наш клуб отримав право проведення RFC в західній Україні і не тільки. Клуб Bukovina4x4 став частиною однієї великої родини поціновувачів пригод і ентузіастів під назвою RFC Global Series.

Неординарна подія, про проведення якої на Буковині, ще до недавна можна було тільки мріяти стає реальністю. Так, вперше, на теренах Буковинського краю, в період з 28 вересня по 2 жовтня, в рамках проведення одного з етапів Всесвітньо відомої і авторитетної серії змагань позашляховиків RFC, відбудуться змагання RFC Bucovina. Безкомпромісна, видовищна і в першу чергу спортивна боротьба принесе всім, бажаючим прийняти участь у змаганнях, нові яскраві враження, неоціненний досвід, нові знайомства і звичайно традиційну гостинність Буковинців.

Стратегія проведення RFC не передбачає здобуття перемоги за будь яку ціну, а скерована на оцінку взаємодії екіпажів їх ставлення до суперників і оточуючого середовища. З цією метою організатори запропонують Вам спец ділянки, в різних куточках нашого Краю, на яких Ви зможете, в повній мірі, проявити свої найкращі якості, як профессійні так і людські.

Також звертаємо увагу всіх зацікавлених цією подією з боку потенційних учасників, спонсорів, медія на те що весь перебіг процесу підготовки змагань, регламент та умови реєстрації будуть висвітлюватись на сайті RFC Bucovina та одноіменній сторінці мережі FB.

З повагою, організатори RFC Bucovina!!
http://rfc-bukovina.com

Комментарии:
Новости по теме:
  • GPS орієнтування «Gorgan Trophy \'16»
    GPS орієнтування «Gorgan Trophy '16»
  • УТС \'Бурелом трофи 2016\' 17-18 сентября
    УТС "Бурелом трофи 2016" 17-18 сентября
  •  \'Балта 2016\', 3 этап Чемпионата Одесской обл.
    "Балта 2016", 3 этап Чемпионата Одесской обл.