главная | карта сайта | написать письмо | поиск

Rainforest Challenge Bukovina 2019

16.05.2019 12:36  •  Соревнования  •  Просмотров: 711 / 0

Rainforest Challenge Bukovina 2019

З 31.05 по 2.06 на території нашої мальовничої Чернівецької області пройдуть змагання Rainforest Challenge (RFC).

Ласкаво просимо в Rainforest Challenge (RFC). Ми впевнені, що читаючи це, ви в душі є шукачами пригод, та з задоволенням проводите час на природі.

RFC - це захід спортивно-пригодницького туризму, який вперше було проведено в Малайзії 23 листопада 1997 року, і з тих пір приваблює учасників та засоби масової інформації з усього світу . Це складний захід для початківців та ентузіастів 4х4, які мріють поринути в пригодницьку подорож джунглями з усіма її труднощами, витривалістю та крайнощами. Піт, бруд, мокрі від дощу джунглі, вологість, комахи, спілкування чоловіків та жінок, командна робота, дух товариства та дружби, каламутні річки і мусони - все це для вас, щоб пройти випробовування.

Якщо ви бажаєте приєднатися до нас в RFC Global Series, дуже важливо:
Позитивне мислення, щоб насолодитися всім, а в додачу гарне почуття гумору. Коли природа проти вас, коли «фішки» не працюють, коли здається, що нічого не виходить - вам знадобляться ці якості, щоб пройти і насолодитися RFC… Дощ - король RFC. Коли йде дощ, він ллє ніби це кінець світу. Тому бути панічним чи негативним не допоможе, будьте вищими за прикрощі. Пам’ятайте, ви сильніші, ніж ви можете собі уявити. Пройшовши цю пригоду-випробування, ми сподіваємося, ви відкриєте або відновите своє розуміння буття.

За RFC пильно стежать автомобільні, освітні, позашляхові та туристичні ЗМІ з усього світу, це чи не єдиний захід позашляховиків з унікальною можливістю представлення ваших спонсорів, поки ви насолоджуєтеся найкращими митями свого життя на свіжому повітрі. Однак RFC не для слабкодухих і не для непосвячених. Тільки ті: у кого є пристрасть до пригод, готові до роботи та добре підготували обладнання, будуть насолоджуватися цією подією. Ви один з нас?

Життя - це пригода. Живіть на повну, не чекайте завтра, якщо ви можете це зробити сьогодні.

http://rfc-bukovina.com

Комментарии: