главная | карта сайта | написать письмо | поиск

Porsche Performance Drive 2013 завершилися

18.06.2013 08:46  •  Мероприятия  •  Porsche  •  Просмотров: 2460 / 0

Porsche Performance Drive 2013 завершилися

З 9 до 14 червня десять екіпажів з країн Центральної та Східної Європи брали участь в змаганнях Porsche Performance Drive 2013. Перед командами стояло завдання подолати встановлені відрізки маршруту з мінімальними витратами палива на шляху з Кишинева до Братислави. Змагалися учасники на Porsche Cayenne S Diesel, який під час тест-драйву продемонстрував відмінні показники ефективності, видатні позашляхові якості, а також зарекомендував себе як винятково надійний автомобіль. В результаті перемога дісталася команді Угорщини, друге місце посіла команда Молдови, а минулорічний переможець – український екіпаж – став цього року третім.

Найбільш вражаючим етапом змагань для учасників став тест-драйв на бездоріжжі в українських Карпатах. Без будь-якої додаткової підготовки серійні автомобілі впевнено рухалися хребтами гір, долаючи підйоми та спуски, глибоку колію, ями, які періодично траплялися на шляху. Рух косогором та гірською річкою також не став неподоланною перепоною для Cayenne S Diesel. З високогір’я, що лежить на висоті 1700 м над рівнем моря, автомобілі повернулися без жодних ушкоджень та технічних проблем, ще раз продемонструвавши виняткову надійність Porsche.

Кожен етап подорожі мав власну «родзинку» - в Кишиневі учасники заходу відвідали винні підвали «Крикова», в Катовіце їх гостинно приймав один з найбільших в Центральній та Східній Європі дилерських центрів, а церемонія нагородження та останній день змагань відбулися на треку Slovakiaring, як це і личить бренду з багатою спортивною історією. На треку учасників очікували 911 та Cayman, а також особливий подарунок від організаторів – заїзди на 911 GT3 Cup.

Учасники, сповнені вражень, роз’їхалися по домівках, а організатори пообіцяли наступного року продовжити започатковану традицію – для цього вони збудують новий автомобіль та відшукають цікавий маршрут у східній частині свого регіону.

 

 

 

 

Источник: InfoCar

Комментарии:
Новости по теме:
  • Дизельный Porsche Cayenne идет на рекорд
    Дизельный Porsche Cayenne идет на рекорд
  • Новый Cayenne станет быстрейшим внедорожником в мире
    Новый Cayenne станет быстрейшим внедорожником в мире
  • Porsche рассекретила Cayenne 2015
    Porsche рассекретила Cayenne 2015