главная | карта сайта | написать письмо | поиск

Ковельський "Клуб 4х4 Буран"

05.09.2015 09:12  •  Web-ресурсы  •  Просмотров: 834 / 0

Ковельський "Клуб 4х4 Буран"

Основною метою діяльності Клубу є задоволення та захист соціальних, економічних, творчих, спортивних та інших інтересів своїх членів та сприяння розвитку на Ковельщині автомобільного спорту, пропаганді та популяризації удосконалення автомобілів.

Ні для кого не секрет, що свободолюбові люди дуже люблять природу і все, що з нею пов’язано. І ми — не виключення. Свій вільний час намагаємось проводити у лісі, на річці, біля озера, і тому полювання і рибалка — це наші улюблені заняття. Ось на одному з таких сеансів спілкування з природою і трапилося те, завдяки чому ви зараз на нашій сторінці й читаєте ці рядки.

На полюванні нам вдалося підбити здобич, але потрапила вона у таке місце, що дістати її звідти було практично неможливо. І ось Василь, не говорячи ні слова, сідає за кермо своєї «Ниви» і спрямовує її в болото… Те, що відбувалося далі, не маючи особливого таланту письменника, описати тяжко. Сказати можна одне — ми були в захваті від можливостей цього автомобіля і взагалі дійством, яке розгорталося у нас перед очима. Картина була настільки вражаюча, що, повернувшись з полювання, неможливо було позбутися цього видіння. І саме воно надихнуло нас на думку про те, що можливо варто виїжджати на природу власними автомобілями, випробовуючи їх можливості на лісових, зазвичай непрохідних, дорогах.

Так і виникла ідея створення аматорського клубу позашляховиків “Клуб 4х4 Буран”. Знайшлося багато однодумців, які підтримали і виявили бажання приєднатися до нашої ідеї як до цікавої, захоплюючої, у якійсь мірі екстримальної пригоди. Початком усього були прості поїздки на звичайних повнопривідних автомобілях по лісах та болотах Волинської області, де могла проїхати тільки військова або спеціальна техніка .

І ось весняного сонячного дня, 24 квітня 2007 року, відбувся перший заїзд охочих до драйву водіїв. Ця подія стала свідченням того, що мрії, якщо в них вкласти душу і максимум зусиль, збуваються. Тепер ми з гордістю ділимося з вами своїми досягненнями.

Наш “Клуб 4х4 Буран” офіційно зареєстрований і налічує 8 екіпажів, кожен з яких має свою назву.

Тричі на рік учасники клубу організовують змагання. На наші запрошення відкликаються однодумці з України, Польщі, Білорусії. Учасники показують свою майстерність керування автомобілем, здатність працювати командою, а головне – підготовку автомобіля до змагань. Звісно, є призовий фонд… Переможцям вручаються пам’ятні кубки, медалі, хоча основний приз – це участь та відчуття під час змагань .

Дуже цікаве свято організував клуб 27 -30 серпня 2009 року. В ці дні запрошених розважали видатні рок-групи, була цікава шоу-програма, парадний виїзд джиперів та байкарів, та, звичайно, змагання позашляховиків. Цей фестиваль ще більше об’єднав однодумців з України, Польщі, Білорусії, Росії, хоча , взагалі, кожна клубна зустріч – це свято.

Тепер, коли клуб об’єднав любителів цієї справи, на дорогах Ковельщини можна побачити «автомобілі-монстри», які привертають увагу та цікавість інших учасників дорожнього руху, викликають захват у перехожих та водіїв. А найголовніше те, що з кожним роком наше захоплення поділяє все більше людей.

Сайт - http://klub4x4.com.ua

Комментарии:
Новости по теме:
  • Харьковская Off-road команда \'5 элемент\'
    Харьковская Off-road команда "5 элемент"